«  12 октомври 2018, петък (28 мача)  »

Югоизточна Трета лига
15:00  Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:0 (0:0) 

Приятелски срещи: Лято-есен
10:30  Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     2:2 (0:1) 
11:00  Ботев (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                        2:0 (2:0) 
14:30  ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Враца)                         1:1 (0:1) 
16:30  Астра (Гюргево, Румъния, 1) - Дунав 2010 (Русе)           2:0 (1:0) 

Елитна група (U-19)
15:30  Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 0:8 (0:5) 

ЮМВ: Варна - Зонална група
14:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     3:1 

Деца: Варна - Зонална група
15:30  Светкавица Търговище (Търговище) - Черно море (Варна)     1:0 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
15:00  ОФК Варна (Варна) - Атлетик (кв.Макак, Шумен)             0:3 

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
16:00  Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)          1:2 
16:00  Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    отложен 
16:00  Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         2:3 

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
15:00  Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    6:3 
15:00  Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                   6:0 
15:00  Литекс (Ловеч) - Локомотив 1927 (Дряново)                 6:3 
15:00  Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)                       0:7 
15:00  Партизан (Червен бряг) - Пордим 2017 (Пордим)             4:2 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
16:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         отложен 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
16:30  Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:0 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
14:00  Арда 1924 (Кърджали) - Металик 1938 (Сопот)               8:0 
16:00  Орлета (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)             0:6 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
15:00  Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:8 
15:30  Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                  0:0 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
11:30  Чавдар (Етрополе) - Конкордия (София)                     5:0 

Деца: София (столица) - Зонална група
16:00  Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                3:0 

Квалификации за Европейско първенство за младежи (до 21 г.) 2019
17:00  Черна гора (мл.) - Люксембург (мл.)                       3:0 (2:0) 
19:00  Словения (мл.) - България (мл.)                           1:1 (0:0) 

Международни приятелски срещи за юноши (до 19 г.) 2018
15:00  България (юн.ст) - Кипър (юн.ст.)                         1:0 (0:0)