«  16 март 2019, събота (277 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
13:00  Верея (Стара Загора) - Левски (София)                     3:4 (1:3)  /Диема спорт/ Video
15:15  Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              6:0 (4:0)  /Диема спорт/ Video
17:45  ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       2:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
15:30  Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич)           1:2 (1:1) 
15:30  Черноморец (Балчик) - Царско село 2015 (София)            1:3 (0:2) 
15:30  Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                1:1 (1:1) 
15:30  Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                      0:0 
15:30  Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)            2:0 (2:0) 

Североизточна Трета лига - Първа фаза
15:00  Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)                 0:1 (0:1) 
15:00  Тополи 2010 (Тополи) - Спартак 1918 (Варна)               1:2 (0:0) 
15:00  Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен)                        1:0 (0:0) 
15:00  Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе)                  4:2 (3:2) 

Югозападна Трета лига
15:00  Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      1:0 (0:0) Video
15:00  Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                0:0 
15:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               1:0 (0:0) Video
15:00  Оборище (Панагюрище) - Спортист 2009 (Своге)              4:1 (2:0) Video
15:00  Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     0:1 
15:00  Надежда (Доброславци) - Германея (Сапарева баня)          3:1 
15:00  Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            2:1 Video
15:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                2:1 
15:00  Банско (Банско) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  1:0 (1:0) 

Югоизточна Трета лига
13:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Миньор (Раднево)               1:0 
14:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            6:0 (2:0) 
15:00  Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:0 (0:0) 
15:00  Садово (Садово) - Созопол (Созопол)                       1:3 
15:00  Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            1:0 (0:0) 
15:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        0:2 (0:0) 
15:00  Загорец (Нова Загора) - Хасково 1957 (Хасково)            3:1 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
15:00  Еделвайс Цветанов (Полен.) - Изтребител (Ново Делчево)    0:2 
15:00  Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве)                     3:0 
15:00  Спортист (Струма) - Бистрица (Катунци)                    6:1 
15:00  Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница)                 отложен 
15:00  Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена)           0:1 
15:00  Локомотив (Дамяница) - Градешница (Долна Градешница)      1:1 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" запад
15:00  Буйна Места ММ (Мосомище) - Корница (Корница)             5:1 
15:00  Пирин (Брезница) - Садово (Садово)                        3:0 
15:00  Балкан (Добринище) - Ореляк 1974 (Лъжница)                0:2 
15:00  Юнак 2015 (Баня) - Краище 2018 (Краище)                   1:0 

"А" ОГ Бургас
15:30  Вихър (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)              3:1 (2:0) 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
15:30  Равнец 2011 (Равнец) - Свети Влас (Свети Влас)            1:2 (0:1) 

"А" ОГ Варна
15:00  Ботев (Брестак) - Бозвелийско (Бозвелийско)               2:0 
15:00  Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня)               1:2 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
15:00  Олимпиакос 2018 (Никюп) - Ботев (Горско ново село)        1:1 
15:00  Вихър (Добри дял) - Победа (Кесарево)                     1:0 
15:00  Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Росица (Поликраище)   3:0 

"А" ОГ Видин
14:30  Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                   3:1 
14:30  Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         0:2 

"А" ОГ Враца
15:30  Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    0:1 
15:30  Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград)             3:0 
15:30  Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               1:0 
15:30  Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене)              10:0 сл. 
15:30  Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                 0:1 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
15:30  Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         6:0 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
15:00  Левски (Кочериново) - Сокол 2015 (Самораново)             5:2 

"А" ОГ Монтана
12:00  Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)        1:3 (0:1) 
15:00  Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                    1:1 (1:1) 
15:00  Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             0:1 (0:0) 
15:00  Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)               3:0 сл. 

"Б" ОГ Монтана
15:00  Бенковски (Габровница) - Спортист (Благово)               1:2 
15:00  Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица)                  12:2 

"А" ОГ Пазарджик
15:00  Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  0:0 
15:00  Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     1:1 
15:00  Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               3:0 
15:00  Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище)           1:0 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
15:00  Коба (Радилово) - Зенит (Ветрен дол)                      4:7 
15:00  Левски (Ракитово) - Милеви скали (Семчиново)              3:2 

"А" ОГ Перник - подгрупа 1
15:30  Верила (Дрен) - Пирин (Земен)                             4:0 

"А" ОГ Плевен
15:00  Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)                        2:0 
15:00  Войвода (Драгаш войвода) - Ситомир (Никопол)              2:2 
15:00  Вихър (Гулянци) - Обнова (Обнова)                         2:4 
15:00  Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     3:2 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
15:00  Победа (Градище) - Динамо (Изгрев)                        0:6 
15:00  Чавдар (Бръшляница) - Виная (Згалево)                     7:3 
15:00  Славия (Новачене) - Обнова II (Обнова)                    1:0 
15:00  Ботев (Вълчитрън) - Бойчинов (Коиловци)                   1:0 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
15:00  Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Божурица)    3:1 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
15:00  Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    отложен 

"А" ОГ Пловдив
15:00  Момино (Момино село) - Марица (Цалапица)                  1:5 
15:00  Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       2:4 
15:00  Марица (Милево) - Вихър (Белозем)                         3:3 
15:00  Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Войводиново)    0:1 
15:00  Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот)           2:0 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
15:00  Светкавица (Ман.Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      отложен 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
15:00  Сокол (Крислово) - Раковски 2018 (Раковски)               1:3 

"А" ОГ Разград
15:00  Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                    1:0 
15:00  Светкавица (Медовене) - Ураган (Гецово)                   4:1 
15:00  Бели Лом (Дряновец) - Челси (Брестовене)                  2:1 
15:00  Барса 2011 (Сушево) - Академик (Веселец)                  2:3 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
15:00  Сокол (Червена вода) - Спартак 2014 (Хотанца)             отложен 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
15:30  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  4:0 
15:30  Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       0:3 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
15:30  Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           0:3 
15:30  Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   2:0 

"А" ОГ Сливен
14:30  Аполон (кв.Речица, Сливен) - Червени войводи (Сливен)     0:0 
14:30  Кортен 2012 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           3:0 

"А" ОГ София - източна подгрупа
11:00  ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)    2:0 
15:00  Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина)                  3:1 
15:00  Бенковски (гр.Костенец) - Мирково (Мирково)               3:0 сл. 

"А" ОГ Стара Загора
15:00  Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                       0:3 
15:00  Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                 2:4 
15:00  Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                       2:1 
15:00  Минерал (Овощник) - Реал (Мъдрец)                         2:1 

"A" ОГ Търговище
15:00  Сокол (Трескавец) - Спортист (Ковачевец)                  0:5 

"А" ОГ Хасково
15:00  Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)           1:1 
15:00  Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград)    3:0 сл. 
15:00  Свиленград 1921 II (Свил) - Топлика (Минерални бани)      0:3 
15:00  Бенковски (Симеоновград) - Тунджа (Срем)                  6:0 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
15:00  Динамо 2018 (Черна) - Ясен 2007 (Ясенково)                0:3 сл. 
15:00  Победа 2016 (Пристое) - Мълния (Климент)                  1:1 (0:1) 
15:00  Габър 2015 (Габрица) - Никола Козлево (Никола Козлево)    0:3 (0:1) 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
15:00  Локомотив 2008 (Каспичан) - Чавдар 2016 (кв.Дивдядово)    3:1 (1:0) 
15:00  Устрем (Трем) - Върбица (Върбица)                         1:2 (1:1) 

"А" ОГ Ямбол
15:00  Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница)           10:0 
15:00  Стралджа (Стралджа) - Искра (Симеоново)                   2:0 
15:00  Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        1:1 
15:00  Ямбол 1915 (Ямбол) - Межда (Межда)                        5:0 
15:00  Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        1:2 

"Б" ОГ Ямбол
12:30  Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Войника)                      3:2 
12:30  Априлец 2017 (Бояджик) - Изгрев (Меден кладенец)          3:1 

Елитна група (U-19)
14:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 1:1 
14:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)            0:0 Video
14:30  Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:2 
14:30  Септември (София) - Янтра 1919 (Габрово)                  7:0 (4:0) 
15:30  Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    1:0 (0:0) Video

Елитна група (U-17)
12:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Левски Раковски (София)        7:0 
13:30  Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       5:0 (0:0) Video
13:30  Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:0 
14:00  Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       6:0 
14:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:1 
14:00  Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:0 
14:00  Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        3:1 
14:00  Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                  20:1 (10:0) Video

Елитна група (U-15)
11:00  Национал (София) - Черноморец 1919 (Бургас)               0:0 
11:00  Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич)                   7:0 
11:00  Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         0:2 
12:00  Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       2:1 
12:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:0 
12:00  Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:0 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Мечетата (Петрич) - Банско (Банско)                       6:0 
11:00  Перун 1978 (Кресна) - Септември (Симитли)                 2:4 
11:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)            2:1 
11:00  Места (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)                     0:10 
11:00  Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)              1:0 

ЮМВ: Бургас - Областна група
09:30  Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:1 
09:30  Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос)                      0:2 
10:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          6:0 
10:00  Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   4:0 
10:00  Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)                3:0 

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
11:00  Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              6:2 
11:00  Звездичка (Бургас) - Вихър (Айтос)                        0:8 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00  Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Провадия)         1:3 
10:00  Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:5 
10:00  Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   5:0 
10:00  Суворово 1 (Суворово) - Аврен (Аврен)                     8:0 
10:00  Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)           1:6 

Деца: Варна - Междуобластна група
11:30  Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Провадия)         0:3 
11:30  Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:4 
11:30  Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   9:1 

Деца: Варна - Областна група
10:00  Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Калиакра-Левски (Каварна)     4:2 
10:00  Девня 2005 (Девня) - Шампиони 2014 (Варна)                5:1 
10:00  Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                  0:2 

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
10:30  Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)           2:5 
10:30  Добруджа 1919 (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич)        3:0 сл. 
10:30  Аристон (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                       0:1 
11:00  Олимпик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                       0:2 
14:30  МФК Тича (Варна) - Черно море (Варна)                     0:5 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
09:45  Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     4:0 
10:30  Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            2:1 
10:30  Янтра (Полски Тръмбеш) - Литекс (Ловеч)                   0:2 
10:30  Белица 2017 (Килифарево) - Павликени (Павликени)          3:2 

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
10:30  Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)                        4:1 
10:30  Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  0:8 
10:30  Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)            5:0 
11:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     0:0 

Деца: Враца - Областна група
10:30  Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 2:2 
10:30  Торпедо 2004 (Борован) - ОФК Локомотив (Мездра)           3:7 
10:30  Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна)                 6:0 
10:30  Любимец (Търнава) - Искър 1923 (Роман)                    5:3 

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30  Батак (Батак) - Левски (Ракитово)                         1:3 
10:30  Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           0:2 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           4:1 
10:30  Юнайтед (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                 0:3 сл. 
11:00  Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    отложен 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:30  Сокол (Марково) - Пълдин (Пловдив)                        отложен 
10:30  Асеновец 2005 (Асеновград) - Орлета (Пазарджик)           4:1 
10:30  Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  2:0 
10:30  Чавдар (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                   1:2 
13:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:2 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Ботев 2002 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                    0:1 
11:00  Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)      10:1 
11:00  Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)                       2:1 
13:00  Девин (Девин) - Марица 1921 (Пловдив)                     0:9 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:7 
13:00  Родопа Смолян (Смолян) - Орлета (Пазарджик)               0:1 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
14:00  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  1:2 
14:00  Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       4:0 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
14:00  Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           0:3 
14:00  Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   2:5 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   1:3 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
10:00  Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:4 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
11:30  Локомотив 1929 (София) - Надежда (Доброславци)            6:2 
11:30  Конкордия (София) - Чавдар (Етрополе)                     3:3 
11:30  Ботев 57 СОУ (София) - Олимпиец (София)                   2:2 
11:30  Елит София (София) - Барокко (София)                      3:4 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:30  Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София)              11:0 
11:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                3:2 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Национал (София)                      3:0 
11:30  Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)          10:2 
11:30  Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         3:2 
11:30  Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)                2:1 

Деца: София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30  Левски (Чепинци) - Победа 2013 (София)                     - 
09:30  Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица)               2:6 
09:30  Интернационал (София) - ДИТ Спорт (София)                 0:3 сл. 
09:30  Надежда (Доброславци) - Ферион (София)                    0:8 
09:30  Олимпия ФК (София) - РД Спорт (София)                     1:3 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Левски (София) - Национал (София)                         0:1 
10:30  Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                          3:0 
12:00  Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница)            6:0 
13:30  Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:3 
15:00  Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)              0:1 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "В"
09:00  Талант (София) - Елит София (София)                       0:5 
10:30  Сердика (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 4:1 
12:00  Спортист 13 (София) - Средногорец 2016 (Златица)          1:0 
13:30  Металург 1957 (Перник) - Н спорт (София)                  2:0 
15:00  Ферион (София) - Олимпиец (София)                         3:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Н спорт (София) - Лъвчетата (София)                       0:0 
10:30  Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)            2:1 
12:00  Левски (София) - Левски Раковски (София)                  2:0 
13:30  ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                          7:1 
15:00  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - РД Спорт (София)       2:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "В"
09:00  Спортист 13 (София) - Ултраспорт академия (София)         2:0 
10:30  Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             0:5 
12:00  София спорт (София) - ОФК София (София)                   1:3 
13:30  Сердика (София) - Олимпиец (София)                       12:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Олимпиец (София) - Септември (София)                      2:1 
10:10  Левски (София) - ЦСКА (София)                             4:1 
11:20  Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София)         1:0 
12:30  Национал (София) - Миньор (Перник)                        4:0 
13:40  Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         0:3 
14:50  Славия 1913 (София) - Академик 1947 (София)               2:0 
16:00  Лъвчетата (София) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)      0:1 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "А"
09:00  Н спорт (София) - Елит София (София)                      4:2 
10:10  Славия 1913 (София) - Ком 98 (Годеч)                      1:1 
11:20  Локомотив 1929 (София) - Национал (София)                 2:3 
12:30  Левски (София) - Олимпия ФК (София)                       4:0 
13:40  Кремиковци (кв.Ботунец, Сф) - Левски Раковски (София)     1:2 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "В"
09:30  Урвич (Панчарево) - Спортист 13 (София)                   3:2 
10:40  Металург 1957 (Перник) - Победа 2013 (София)              3:1 
11:50  Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 6:0 
13:00  Спартак 2015 (София) - ОФК София (София)                  3:1 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Втора фаза, Група "А"
09:00  София спорт (София) - Левски (София)                      3:2 
10:00  ЦСКА (София) - Арес (София)                               5:1 
11:00  Царско село 2015 (София) - Лъвчетата (София)              3:3 
12:00  Славия 1913 (София) - Национал (София)                    6:2 
13:00  Шампион (София) - Талант (София)                          5:5 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Олимпия ФК (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:0 
10:00  Н спорт (София) - Младост 2015 (София)                    1:5 
11:00  Спорт за всички (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кост)      1:4 
12:00  Люлин (кв.Люлин, София) - Ферион (София)                  1:1 
13:00  Атлетико Артен (София) - Барокко (София)                  4:0 

ЮСВ: София - Областна група
16:00  Конкордия (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           0:3 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
12:00  Ботев (Гълъбово) - Чирпан (Чирпан)                        2:0 
12:00  Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  2:1 
12:00  Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           4:0 
12:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Олимпия спорт (Стара Загора)   2:0 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Единство (Гурково)         3:0 
10:00  Ботев (Гълъбово) - Берое (Стара Загора)                   0:14 
10:00  Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен)    отложен 
10:00  Яворов (Чирпан) - Респект (Хасково)                       0:3 
10:00  Берое II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)               11:0 
10:00  Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           3:0 
10:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Олимпия спорт (Стара Загора)   4:0 

Държавно първенство за жени
12:00  ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                2:4 
14:30  Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         отложен 
14:30  Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив)             1:1 
14:30  НСА (София) - Енко (Пловдив)                              8:0 
14:45  Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци)               6:2