«  15 април 2018, неделя (333 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Втора осмица - група "Б"
17:30  Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                     0:2 (0:2)  /Диема спорт/ 
20:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)       1:0 (0:0)  /Диема спорт/ 

Втора професионална лига
17:00  Поморие (Поморие) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:1 (1:1) 
18:00  Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)           1:2 (0:1) 

Североизточна Трета лига
16:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   0:2 (0:1) 
16:00  Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)            1:1 (1:0) 

Северозападна Трета лига
17:00  Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                  2:1 (2:0) 
17:00  Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                  3:0 (2:0) 
17:00  Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 3:0 (1:0) 
17:00  Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            2:1 (1:0) 
17:00  Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                      4:1 (1:0) 
17:00  Ботев (Луковит) - Първа атомна (Козлодуй)                 2:1 (2:0) 
17:00  Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)                     0:0 
17:00  Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)               2:0 (2:0) 

Югоизточна Трета лига
17:00  Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)        0:3 сл. 

"А" ОФГ Благоевград
16:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски 2008 (Крупник)            0:1 
16:00  Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица)                 2:3 
16:00  Пирин 1941 II (Разлог) - Миньор 2016 (Елешница)           1:0 
16:00  Ураган 1970 (Горно Драглище) - Граничар (Копривлен)       1:8 
16:00  Места (Хаджидимово) - Перун 1978 (Кресна)                 1:0 
16:00  Малеш 1940 (Микрево) - Авангард (Бачево)                  0:2 

"Б" ОФГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
16:00  Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново)      3:1 
16:00  Долно Осеново (Д.Осеново) - Еделвайс Цветанов (Полен.)    0:6 
16:00  Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            1:4 
16:00  Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         0:1 
16:00  Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница)                    8:2 

"А" ОФГ Бургас
17:00  Русокастро (Русокастро) - Черноморец 1919 (Бургас)        1:3 
17:00  Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)         0:4 
17:00  Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                      1:1 
17:00  Черноморец Бургас (Бургас) - Бяла река 1 (Зайчар)         4:3 
17:00  Черноморски спортист (Обзор) - Равда (Равда)              2:2 

"Б" ОФГ Бургас - източна подгрупа
17:00  Сокол (Порой) - Равнец 2011 (Равнец)                      5:1 
17:00  Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър)         3:3 
17:00  Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                   3:0 сл. 
17:00  Свети Никола (Бургас) - Устрем (Тънково)                  2:1 

"Б" ОФГ Бургас - западна подгрупа
17:00  Липа (Череша) - Бяла река (Тополица)                      1:1 
17:00  Балкан 2009 (Добра поляна) - Барселона (Просеник)         2:1 
17:00  Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич)                 4:3 

"А" ОФГ Варна
16:00  Камчиец 1945 (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)            1:7 
16:00  Аксаково 1948 (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево)      0:1 
16:00  Овеч 2016 (Провадия) - Провадия (Провадия)                3:1 
16:00  Черноморец 2003 (Бяла) - Белослав 1918 (Белослав)         1:2 

"Б" ОФГ Варна
16:00  Спортист (Михалич) - Сини вир (Цонево)                    4:0 
16:00  Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)            5:2 

"А" ОФГ Велико Търново
17:00  Лато (Алеково) - Левски (Лясковец)                        3:1 
17:00  Чумерна (Елена) - Земеделец 93 (Козловец)                 0:3 
17:00  Вихър (Раданово) - Левски 1986 (Стражица)                 0:0 

"Б" ОФГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Първомайци (Първомайци) - Рудановски 1922 (Константин)    3:0 

"А" ОФГ Видин
17:00  Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                7:1 
17:00  Венец (гара Орешец) - Дреновец (Дреновец)                 0:5 

"А" ОФГ Враца
17:00  Миньор 2017 (Згориград) - Манастирище (Манастирище)       0:2 
17:00  Огоста (Хайредин) - ОФК Локомотив (Мездра)                0:1 

"Б" ОФГ Враца
17:00  Августа (Хърлец) - Искра (Власатица)                      0:3 сл. 
17:00  Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              2:3 

"А" ОФГ Габрово
17:00  Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)             10:2 
17:00  Балкан (Плачковци) - Планинец (Батошево)                  3:0 
17:00  Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак 2006 (Кормянско)            3:0 
17:00  Дан Колов (Сенник) - Локомотив 1927 (Дряново)             3:1 

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Нефтяник 2010 (Шабла) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        1:1 
17:00  Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                4:2 
17:00  Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                 4:1 

"А" ОФГ Добрич - западна подгрупа
17:00  Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)               9:2 
17:00  Вихър 2013 (Бранище) - Стрела 2004 (Орляк)                9:2 

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
15:00  Искра (Черноочене) - Родопа Смолян (Смолян)               2:0 
15:00  Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)       2:3 
15:00  Перперикон (Перперек) - Палас (Рудозем)                   2:4 
15:00  Върбица 2006 (Бенковски) - Джебел 1928 (Джебел)          10:0 

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
10:30  Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          3:1 
10:30  Славия (Граница) - Ботев (Лозно)                          2:4 
10:30  Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      1:1 
16:00  Велбъжд (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково)                 9:1 
16:00  Струма (Нови чифлик) - Струма 2017 (Невестино)            0:2 
16:00  Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:4 
16:00  Сините извори (Г.Гращица) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    0:3 

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
10:30  Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман)            3:0 
10:30  Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово)               1:2 
10:30  Миньор 2014 (Бобов дол) - Ива (Боровец)                   6:0 сл. 
16:00  Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       2:2 
16:00  Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 1953 (Сапарево)         2:3 
17:30  Динамо 2017 (Дупница) - Мусала (Рила)                     4:1 

"Б" ОФГ Монтана
16:00  Дунав Цибър (Долни Цибър) - Балкан (Говежда)              4:1 
16:00  Динамо (Мадан) - Липен (Липен)                            1:4 
16:00  Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)        2:3 
16:00  Локомотив (Долно Церовене) - Порто (Портитовци)           3:2 
16:00  Сантос (Долно Белотинци) - Левски (Комощица)              9:2 

"А" ОФГ Пазарджик
13:00  Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  0:3 сл. 
16:00  Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          1:1 
16:00  Чепинец (Велинград) - Тракия (Пазарджик)                  7:0 
16:00  Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     3:1 
16:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга)             0:0 

"Б" ОФГ Пазарджик - северна подгрупа
13:00  Виноградец 2014 (Виноградец) - Юнак (Ивайло)              1:1 
16:00  Барикади (Стрелча) - Карабунар (Карабунар)                4:1 
16:00  Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        3:3 

"Б" ОФГ Пазарджик - южна подгрупа
16:00  Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)               2:2 
16:00  Родопи (Дебръщица) - Милеви скали (Семчиново)             2:0 
16:00  Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   0:3 сл. 
16:00  Тракия 2017 (Звъничево) - Ботев (Момина клисура)          0:5 
16:00  Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД)                 2:2 

"А" ОФГ Перник - подгрупа А1
16:30  Енергетик (Перник) - Партизан 1946 (Ярджиловци)           4:1 
16:30  Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган)                     3:0 
16:30  Ерма (Трън) - Буря (Кошарево)                             3:0 

"А" ОФГ Перник - подгрупа А2
10:30  Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       3:0 
16:30  Верила (Дрен) - Черногорец 1946 (Ноевци)                  2:4 
16:30  Студена (Студена) - Дружба (Мещица)                       1:1 
16:30  Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    2:0 

"Б" ОФГ Плевен - източна подгрупа
17:00  Чавдар (Бръшляница) - Победа (Градище)                    8:2 
17:00  Космос (Гривица) - Виная (Згалево)                        8:1 
17:00  Ботев 2014 (Българене) - Динамо (Изгрев)                  4:2 
17:00  Славия (Новачене) - Войвода (Драгаш войвода)              0:3 
17:00  Ботев (Вълчитрън) - Обнова II (Обнова)                    1:1 

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
17:00  Ясен (Ясен) - Ботев (Ленково)                             2:0 
17:00  Дунав (Гиген) - Дунавска чайка (Сомовит)                  5:3 
17:00  Спартак (Божурица) - Левски (Горна Митрополия)            0:4 

"Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа
11:00  Левски (Писарово) - Венци (Искър)                         3:1 
11:00  Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 1:0 
11:00  Искър (Долни Луковит) - Искър (Чомаковци)                 1:4 
11:00  Крали Марко (Еница) - Чавдар (Садовец)                    1:4 

"А" ОФГ Пловдив
17:00  Вихър (Войводиново) - Житница (Житница)                   7:3 
17:00  Дълго поле (Дълго поле) - Тракия 06 (Стамболийски)        3:4 

"Б" ОФГ Пловдив - източна подгрупа
17:00  Марица (Ясно поле) - Пловдив (Пловдив)                    4:1 
17:00  Спартак (Болярци) - Тракиец 2001 (Калековец)              2:1 
17:00  Сокол (Буково) - Траките 2007 (Скутаре)                   1:4 
17:00  Победа (Царацово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)            1:2 

"Б" ОФГ Пловдив - северна подгрупа
17:00  Урожай (Стрелци) - Чернозем (Черноземен)                  5:0 
17:00  Сокол (Крислово) - Старосел (Старосел)                    3:0 сл. 
17:00  Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово)             3:0 сл. 

"Б" ОФГ Пловдив - западна подгрупа
17:00  Лидер (Ягодово) - Труд (Труд)                             1:3 
17:00  Тракиец (Катуница) - Спортинг (Бенковски)                 0:3 сл. 
17:00  Брестовица (Брестовица) - Радиново 2006 (Радиново)        3:0 сл. 
17:00  Брестник 1948 (Пловдив) - Белащица (Белащица)             2:3 
17:00  Марица (Цалапица) - Бенковски (Куртово Конаре)            9:2 
17:00  Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спартак (Ново село)         2:1 

"Б" ОФГ Пловдив - южна подгрупа
17:00  Космос (Боянци) - Родопи 2012 (Червен)                    0:3 сл. 
17:00  Спартак 2012 (Избеглии) - Младост (Златовръх)             6:0 сл. 
17:00  Електра 27 (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    0:2 
17:00  Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас)   2:0 
17:00  Шипка 2015 (Асеновград) - Тополово (Тополово)             0:0 

"А" ОФГ Разград - западна подгрупа
16:00  Локомотив (Самуил) - Вихър (Лозница)                      0:3 сл. 
16:00  Езерче (Езерче) - Миньор (Сеново)                         1:3 
16:00  Белите орли (Лозница) - Спортист (Пороище)                1:1 
16:00  Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     0:5 
16:00  Ясен (Ясеновец) - Победа (Богданци)                       0:3 сл. 

"А" ОФГ Русе - източна подгрупа
16:00  Ботев (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       0:3 сл. 
16:00  Юделник (Юделник) - Пристис (кв.Долапите, Русе)           0:0 
16:00  Спартак (Хотанца) - Дунарит (Николово)                    1:3 
16:00  Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле)              0:6 
16:00  Мартен (Мартен) - Сокол (Червена вода)                    1:0 

"А" ОФГ Русе - западна подгрупа
16:00  Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                  8:1 
16:00  Две могили (Две могили) - Младост (Екзарх Йосиф)          2:2 
16:00  Борово 2000 (Борово) - Дунав (Батин)                      0:3 
16:00  Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         5:2 
16:00  Атлетик (Тръстеник) - Левски (Караманово)                 3:0 сл. 

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
16:30  Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              9:2 
16:30  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       1:2 
16:30  Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                     11:1 

"А" ОФГ Силистра - западна подгрупа
16:30  Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           0:5 
16:30  Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     2:2 

"А" ОФГ Сливен
17:00  Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  3:7 
17:00  Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)       15:1 
17:00  Кортен 2012 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   3:0 
17:00  Балкан (Твърдица) - Аполон (кв.Речица, Сливен)            1:7 

"А" ОФГ София (столица) - северна подгрупа
16:00  Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован)                отложен 
16:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен)                   1:2 
16:00  Мрамор (Мрамор) - Вихър (кв.Требич, София)                1:1 
16:00  Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Надежда (Доброславци)    0:9 
16:00  Изтребител (Иваняне) - Локомотив БДЖ (София)              3:0 

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
14:00  Гранит (Владая) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)              6:1 
16:00  Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне)           5:2 
16:00  Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София)              10:3 
16:00  Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София)           2:3 
16:00  Левски Раковски (София) - Витоша II (Бистрица)            3:0 сл. 

"А" ОФГ София - източна подгрупа
16:00  Спортист (Нови хан) - Мирково (Мирково)                   3:0 

"А" ОФГ София - западна подгрупа
12:00  Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)              1:2 
16:00  Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    2:3 
16:00  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Искра 2009 (Искрец)    4:0 
16:00  Искър 2005 (гара Лакатник) - Петърч (Петърч)              3:3 

"А" ОФГ Стара Загора
16:00  Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 4:1 
16:00  Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     4:0 

"A" ОФГ Търговище
16:00  Сокол (Трескавец) - Герлово 2016 (Обител)                 0:1 
16:00  Левски (Омуртаг) - Агроелит 1 (Макариополско)             3:1 
16:00  Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон М (Момино)           3:2 
16:00  Буховци 2016 (Буховци) - Черноломец 1919 (Попово)         1:4 
16:00  Беломорец (Светлен) - Ракета (Търговище)                  0:3 сл. 

"А" ОФГ Хасково
16:30  Топлика (Минерални бани) - Хеброс 1921 (Харманли)         3:2 
16:30  Любимец (Любимец) - Асти АБ (Хасково)                     4:1 
16:30  Тунджа (Срем) - Хасково 1957 (Хасково)                    0:3 сл. 

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
17:00  Чавдар 2016 (кв.Дивдядово) - Велики Преслав (В.Преслав)   8:1 (3:1) 
17:00  Смядово 2010 (Смядово) - Устрем (Трем)                    2:0 (1:0) 
17:00  Балкан 1965 (Градище) - Стан (Стан)                       0:2 (0:0) 
17:00  Върбица (Върбица) - Кочово (Кочово)                       4:1 (2:1) 
17:00  Енев Дибич (Шумен) - Герой (Зайчино ореше)                8:1 (5:1) 
17:00  Мадара 2010 (Мадара) - Ендже (Царев брод)                 1:2 (0:1) 
17:00  Локомотив 2008 (Каспичан) - Заря 1963 (Звегор)            0:0 

"А" ОФГ Ямбол
16:00  Тракиец (Кукорево) - Стралджа 2015 (Стралджа)             3:5 

"Б" ОФГ Ямбол
16:00  Червена звезда II (Каменец) - Тунджа 2006 (Тенево)        4:3 
16:00  Индже (Победа) - Бакаджик (Чарган)                        3:0 
16:00  Партизан (Скалица) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      4:2 
16:00  Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза)                     7:1 

Елитна група (U-19)
15:00  Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:2 (0:1) 
15:30  ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:0 (1:0) 
15:30  Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)             2:1 (1:0) 
15:30  Ботев (Враца) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  0:1 (0:1) 

Елитна група (U-17)
14:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)              2:1 (1:1) 
15:30  Сокол (Марково) - Марек 1915 (Дупница)                    1:1 (1:0) 

ЮМВ: Благоевград - Областна група
11:00  Пирин (Благоевград) - Пирин 1941 (Разлог)                 1:2 
11:00  Банско (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  0:2 
11:00  Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   3:4 
11:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Места (Хаджидимово)             3:0 сл. 

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
10:30  Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    2:3 
10:30  Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               2:2 
10:30  Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)      0:3 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  отложен 
10:00  Атлетик (Провадия) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:7 
10:00  Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 6:0 
10:00  Черноломец 2017 (Попово) - Ботев (Нови пазар)             5:1 
14:30  Добруджа 1919 II (Добрич) - Олимпик II (Варна)            2:1 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00  Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)        11:1 
10:00  Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:1 
11:00  Калиакра (Каварна) - Аврен (Аврен)                        9:4 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                  отложен 
11:30  Атлетик (Провадия) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:2 
11:30  Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:0 
11:30  Черноломец 2017 (Попово) - Ботев (Нови пазар)             0:0 
16:00  Добруджа 1919 II (Добрич) - Олимпик II (Варна)            2:0 

Деца: Варна - Междуобластна група
10:00  Одесос 2014 (Варна) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        4:3 
10:00  Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Спортист (Михалич)            9:0 

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
12:00  Светкавица 2014 (Търговище) - Черноморец (Балчик)         3:0 

ЮСВ: Видин - Областна група
10:30  Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                       0:7 
10:30  Бдин 1923 /юмв/ (Видин) - Кула 04 (Кула)                  7:3 

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
11:30  Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        0:4 
11:30  Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)            2:8 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:00  Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  3:0 сл. 
10:00  Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Ракитово)                 6:1 
10:30  Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                0:2 

Деца: Перник - Междуобластна група
10:30  Германея (Сапарева баня) - Малеш 1940 (Микрево)           4:7 
10:30  Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Благоевград)                 3:2 
10:30  Легия (София) - Аякс (Дивотино)                           5:1 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Брестник 1948 II (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)     3:0 сл. 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Орлета (Пазарджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)               1:1 
10:30  Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             3:1 
12:00  Ботев (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               10:1 

Деца: Пловдив - Областна група
10:30  Тополово (Тополово) - Атлетик (Куклен)                    3:0 сл. 
10:30  Вихър (Строево) - Сокол (Марково)                         0:8 
13:00  Юнайтед (Пловдив) - Садово (Садово)                       0:8 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00  Ботев (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               23:1 
10:30  Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:21 
10:30  Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев II (Пловдив)          0:7 
10:30  Векта (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              6:3 
10:30  Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           1:0 
12:00  Асти АБ (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                3:2 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
15:00  Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              2:2 
15:00  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       0:4 
15:00  Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      2:0 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
15:00  Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра)           4:0 
15:00  Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     4:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
11:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София)            1:2 
13:00  Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          1:5 
16:00  Септември (София) - Царско село 2015 (София)              2:0 
16:00  ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        10:1 
16:00  Септември (Симитли) - Барокко (София)                     2:0 
16:00  Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:5 
16:00  Чавдар (Етрополе) - ДИТ Спорт (София)                     4:1 
16:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)   7:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
11:30  ЦСКА (София) - Барокко (София)                            7:0 
11:30  Левски (София) - Миньор (Перник)                          6:1 
11:30  Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   1:2 
11:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Ферион (София)                   9:1 
11:30  Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                   0:3 сл. 
11:30  Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          0:2 
11:30  Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)       0:0 
11:30  Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                     2:0 
12:00  Чепинец (Велинград) - Чавдар (Етрополе)                   0:3 сл. 

Деца "Б": София (столица) - Областна група
09:30  Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)        3:2 
09:30  Олимпия ФК (София) - Национал (София)                     0:3 сл. 
09:30  Витоша 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                     1:5 
09:30  Славия 1913 (София) - Лъвчетата (София)                   8:0 
11:00  Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                4:3 
15:00  Н спорт (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    0:0 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Левски Раковски (София) - Национал (София)               10:1 
10:30  Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         0:2 
12:00  Олимпиец (София) - Локомотив 1929 (София)                 6:4 
13:30  Беласица (Петрич) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      5:1 
15:00  РД Спорт (София) - Септември (София)                      0:2 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Н спорт (София) - РД Спорт (София)                        1:0 
10:30  Олимпия ФК (София) - Металург 1957 (Перник)               3:0 
12:00  Марек 1915 (Дупница) - Спортист 13 (София)                5:0 
13:30  Сердика (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)              0:3 сл. 
15:00  Елит София (София) - Локомотив 1929 (София)               0:4 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "В"
09:30  Талант (София) - Интернационал (София)                    1:2 
11:00  ОФК Костинброд 2012 (Кост.) - Надежда (Доброславци)       1:3 
12:30  Средногорец 2016 (Златица) - Витоша (Бистрица)            2:1 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София)               4:3 
10:10  Лъвчетата (София) - Ком 98 (Годеч)                        2:1 
11:20  Елит София (София) - Септември (София)                    2:10 
12:30  Сливнишки герой (Сливница) - Гранит (Владая)              0:1 
13:40  Победа 2013 (София) - Миньор (Перник)                     1:2 
14:50  Ферион (София) - Младост 2015 (София)                     0:5 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "В"
09:00  Спортист 13 (София) - Ултраспорт академия (София)         0:0 
10:10  София спорт (София) - Надежда (Доброславци)               1:4 
11:20  ДАФ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            2:1 
12:30  Урвич (Панчарево) - Кремиковци (кв.Ботунец, София)        1:1 
13:40  ОФК София (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  2:6 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "Б"
10:30  Спортист 13 (София) - ДИТ Спорт (София)                   0:9 
11:40  София 2010 (София) - Витоша 13 (София)                    0:13 
12:50  ЦСКА (София) - РД Спорт (София)                          12:0 
14:00  Олимпия ФК (София) - Локомотив 1929 (София)               1:8 
15:10  Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                    2:7 
16:20  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София спорт (София)    2:2 

Деца: София - Областна група
12:00  Сливнишки герой (Сливница) - Звездец (Горна Малина)      12:0 
12:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            1:1 
13:00  ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилец (Говедарци)           5:0 
13:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)          1:4 

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
10:00  Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)          12:0 
10:00  Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Гълъбово)                  10:0 
10:00  Самуил (Самуилово) - Арсенал (Казанлък)                   5:2 

ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - Група "В"
10:00  Черноломец 1919 (Попово) - Любляна (Люблен)               6:0 
10:00  Спортист (Ковачевец) - Урожай (Гърчиново)                 4:2 
11:10  Искра (Голямо градище) - Хан Кардам (Кардам)              3:5 
11:10  Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                     1:2 
12:20  Искра (Голямо градище) - Черноломец 1919 (Попово)         1:7 
12:20  Хан Кардам (Кардам) - Спортист (Ковачевец)                2:5 
13:30  Черноломец 1919 (Попово) - Урожай (Гърчиново)             8:2 
13:30  Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                    2:4 
14:30  Спортист (Ковачевец) - Искра (Голямо градище)             6:1 

Деца: Ямбол - Областна група
10:30  Стралджа 2015 (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)             1:0 
10:30  Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     1:0 
10:30  Ямбол 2004 (Ямбол) - Тунджа 2006 (Тенево)                 0:6 
10:30  Ямбол 1915 (Ямбол) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      6:0 

Държавно първенство - жени
12:00  НСА (София) - Олимпия (Шумен)                            17:0 
12:00  Риал (Ковачевци) - ЖФК Варна (Варна)                      2:1 
13:30  ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)         1:1 (1:0) 
13:30  Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       2:3 
14:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)               1:0